Projeler » Seksiyonel garaj kapısı

 SEKSİYONEL KAPILAR

Fabrikalarda, işyerlerinde, ev ve site garaj girişlerinde uzaktan kumandalı olarak kullanılabilen, dış etkenlere karşı koruma sağlayan, güvenlik, yalıtım ve kullananlar açısından emniyetli ve uzun ömürlü kapılardır.

Dekoratif göbek ve oval veya dikdörtgen camlı modeller vardır. Ayrıca Personel kapısı ilave edilebilmektedir. Seksiyonel garaj kapısı tavan yüksekliği ile kapı üst kotu arasında boşluğu en uygun şekilde kullanmak suretiyle ray içinde kayarak çalışır. Torsion (kurmalı) yay sistemi sayesinde manuel olarak kolaylıkla açılabilir. Kapı ağırlığı kullanıcıyı etkilemez.

Herhangi bir cisme değmesi halinde kapının durmasını yukarı doğru çıkmasını sağlayan Pnömatik güvenlik sistemi kullanılabilmektedir.


 

Faac Otomatik Garaj kapısı motorları                                       Faac uzaktan kumanda

                         Otomaatik Garaj Kapısı YalovaGaraj kapısı istoçOtomatik Garaj Kapısı AcarkentOtomatik Garaj kapısı YenibosnaOtomatik garaj kapısı Türkbükü residence beylikdüzüOtomatik garaj kapısı güzelşehir villaları Otomatik Garaj kapsı eston şehir (bahçeşehir)Otomatik garaj kapısı Yakuplu

Otomatik Garaj Kapısı Bahçelievler İnsa Park Evleri Otomatik Garaj kapısı akar evleri BeylikdüzüOtomatik garaj kapısı beylikdüzü koza evleriGaraj Kapısı BahçeşehirGaraj Kapısı BahçelievlerOtomatik Garaj kapısı ÇatalcaOtomatik Garaj kapısı Ortaköy SelimpaşaOtomatik Garaj kapısı kırklareliOtomatik Garaj kapısı pınarhisar kırklareliOtomatik garaj kapısı avcılar istanbulOtomatik garaj kapısı esenbahçe konutları esenyurt istanbulOtomatik Garaj kapısı yenibosna istanbulOtomatik Garaj Kapısı Beykoz


Otomatik Garaj kapısı beylikdüzüOtomatik garaj kapısı Beykoz

facebook    goggle +