Markalar » bft otomatik kapı servis
Bft otomatik kapı motorlarını bahçe kapı sistemlerinde ve otomatik  bariyer sistemleri olarak firmamızda satış ve montaj uygulamarında kullandığımız italyan ürünüdür.

Bft Motor Servisi;
Bft motor servisi firmamız tarafından verilmektedir. Bft servis, bft bariyer servisi, , bft kapı servisi gibi bir çok ürün için servis vermekteyiz. Bft motorunuza yetkili dışında kimsenin müdahale etmemesi gerekiyor. Ederse garanti kapsamı dışına cıkıyor. Ve firmamızın yaptığın montajlara 2 yıl garanti veriyoruz. Sizden kaynaklı bir hata ise garantiye girmez bu bilginiz olsun.

Bft Michelangelo Bariyer:
Maksimum 8 mt’lik bir genişliğe sahip geçiş alanını kapatabilme imkanı.
Bariyer çok sağlam yapısı sayesinde çarpmalara karşı oldukça dayanıklıdır ve kullanımda kalıcı bir itimat sağlar.

                    BFT ICARO BAHÇE KAPISI MOTORLARI: 
 
Maksimum kapı ağırlığı 2000kg’a kadar olan ve hem apartman hem de endüstriyel bölgelerde kullanılabilen yana kayar kapı motorudur. 220V 50Hz çalışma gerilimine 750W motor gücüne sahiptir.  Açılma hızı 9mt/dk’dır. LCD display kolaylığı ile programlanmaktadır. Elektronik frenlemesi mevcuttur. Kontrol ünitesi içerisine yerleştirilmiş 64 rolling (atlamalı) kod kapasiteli radyo alıcı kartı mevcuttur. Merkezi kontrol imkanı vardır. Elektronik olarak ayarlanabilen sıkışma hassasiyeti (tork) ayarı bulunur. Sabitleme aparatları kendi içerisindedir. -15°C ile 60°C arasında çalışma sıcaklığına sahiptir.                          


                                       
bft servisi
bft bariyer servisi
bft motor servisi
bft motor fiyatları
facebook    goggle +